SansTheSkeltonUT
SansTheSkeltonUT SansTheSkeltonUT
  • 25-05-2017
  • Mathematics
contestada

Math help? 15 Points

Math help 15 Points class=
Relax

Respuesta :

pepetheskunkcat
pepetheskunkcat pepetheskunkcat
  • 25-05-2017
The answer is B. $0.25/1 oz.
Answer Link
sierravanesa
sierravanesa sierravanesa
  • 25-05-2017
its the third one  you divide 16 by 4  and thats $1  for 4 ounces 
Answer Link

Otras preguntas

The constitutions creation of a national government with separation of powers
Can i get some help with this
Please help! A scientist has found new data confirming the plate tectonics theory. How will this most likely help the body of knowledge in science? A.The pre
Which feature was not typically characteristic of gothic architecture? a. stained glass windows b. a play of lightness c. thick walls d. ribbed vaults and point
Which chemical is not found in DNA nucleotides?
The average global temperature depends on all factors except what? the amount of greenhouse gases all of the above are factors. the amount of outgoing heat lost
WILL GIVE BRAINLIEST RATING AND THANKS!!
So we can’t send messages?worth 100 points;)
why was John Quincy Adams not elected for a second term
Which of the following side lengths can form a triangle? A. 2 in, 3 in, and 7 in B. 21 cm, 23 cm, and 44 cm C. 12 mm, 36 mm, and 53 mm D. 14 ft, 17 ft, and