kylier89
kylier89 kylier89
  • 25-03-2021
  • Mathematics
contestada


What is b for this question

What is b for this question class=
Relax

Respuesta :

colezackory5
colezackory5 colezackory5
  • 25-03-2021

Answer:

no clue bro sorry

Step-by-step explanation:

most likely d

Answer Link

Otras preguntas

An ounce of cinnamon sticks costs $3.25 and the cocoa costs $0.75 per ounce. What is the combined cost of 1.6 ounces of cinnamon sticks and 9.4 ounces of cocoa?
What does Image 3 reveal about social and economic issues in pre-revolutionary France?
which pair of triangles can be proven congruent by the HL theorem?​
Which of these units would be best to measure the length of our classroom? 1. meters 2. centimeters 3. liters 4. kilometers 5. millimeters
Answer Choice: (A) 0 (B) 1/10 (C) 1/2 (D) 1
I'm not too sure what the answer is....​
try to to solve it please 2021 lets gooo​
Plz help me thanks soo much and explain too :)
Christina sold raffle tickets at the school science fair. The pictograph below shows how many tickets were bought by different types of people. Number of Raffle
If someone could help me with this I’d appreciate it!!