carter0915
carter0915 carter0915
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada

Worth 14 points I need 2 more answers for this one question

Worth 14 points I need 2 more answers for this one question class=
Relax

Respuesta :

taydonthorpe
taydonthorpe taydonthorpe
  • 24-03-2021

8f + 4g and 4 (2f + g)

Answer Link
egg16b egg16b
  • 24-03-2021
d and e because it’s the only two answers that equal 8f+4g
Answer Link

Otras preguntas

Theo's mom bought an eight-pack of juice boxes at the store for $4.Find the unit rate for the juice boxes. Example
Why did settlers pick South Carolina as a place to live? A. the long growing season B. The lack of hurricanes C. The high daily temps. in the summer D. The lack
Match the characters to the character types they represent. Is Hamlet (stock, flat or round) Is Clown (stock, flat or round) Is Rosencrantz (stock, flat or roun
please help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
How can I use number patterns to find the lcm of 120 and 360
write two expressions where solution is 19
Rewrite each expression as a sum -8x^2 + 3xy - 9x - 3
When do animals cooperate with one another
Write the equation in slope-intercept form of the line that has a slope of -3 and contains the point (1, 1).
what is 403.608 in word form