99060877
99060877 99060877
  • 26-01-2021
  • Mathematics
contestada

plz help its 7th grade math
16 donuts cost $15.75. What is the price per donut? Round to the nearest cent.

Relax

Respuesta :

kantutantayaks
kantutantayaks kantutantayaks
  • 26-01-2021

627282638392926392928373

Answer Link
alexis3212 alexis3212
  • 26-01-2021
0.98 cents each I think
Answer Link

Otras preguntas

what is 63÷9+40-35÷7 pls help
in "Harrison bergeron,"Describe George and Hazel's reactions to what they saw on the television before the tube burned out. what is so sad about their reactions
how did the stamp act and the Townshend act differ
jugar al ajedrez/ juan
What do i do for 8 times 9 to the 4th power?? please show your work....Thankyou! <3
What is Ksp in chemistry?
What is the effect of the author’s use of foreshadowing in “Secret in Slovakia”?
Why did Daoist painters chooser water to represent Daoist Beiefs water is a symbol of nature adn the virture of yielding water represted the societal strctures
if the area of a park is exactly halfway between 2.4 and 2.5 acres what is the area of the park
Zeros are never significant digits. T F