ivoreecepda0821 ivoreecepda0821
  • 24-12-2020
  • Mathematics
contestada

helpmepleasethankyou:)

helpmepleasethankyou class=
Relax

Respuesta :

maddy837
maddy837 maddy837
  • 24-12-2020

Answer:

4 6-packs would cost $14.40

8 6-packs would cost $28.80

1 juice would cost $0.60

Answer Link

Otras preguntas

what is the order of these numbers in least to greatest 4 x 10^-7 7 x 10^-9 1 x 10^4 2 x 10^4
Which of the following are some of the ways that the media influences consumers behavior
The recommended amount of daily fiber for females 19-50 years old is
The Erie Canal connected _____. A. the Mississippi River with New Orleans B. the Hudson River with the Mississippi River C. the cities of the Atlantic Coast D.
a restaurant decided to start serving milkshakes and took a survey an which people preferred; vanilla,chocolate,or strawberry. Three hundred people were surveye
The freezing of methane is an exothermic change. What best describes the temperature conditions that are likely to make this a spontaneous change? Any tempera
Please help, 15 points + brainliest!
What was life like for many freedom in the south after the civil
Why did some Americans want a weak central government after gaining their independence
Which of the following is TRUE about gothic master builders?