dannyharrington123
dannyharrington123 dannyharrington123
  • 23-11-2020
  • Mathematics
contestada

please help will mark brainliest if correct

Relax

Respuesta :

badkidolivia
badkidolivia badkidolivia
  • 23-11-2020

Answer:

umm

Step-by-step explanation:

u fogot to send the pic

Answer Link

Otras preguntas

Strawberries cost $3.00 per pound. ( 20 points! ) How many pounds of strawberries can you buy for $11.00? Good luck!
what is the volume of this cylinder with a 5 cm radius and 14cm height
what it takes to become a meteorologist
It costs $8.28 for an 18 ounce jar of peanut butter. How much does it cost per ounce of peanut butter?​
PLEASE ANSWER ASAP! <33 When the computer you are working on uses energy it also produces waste energy. What type of energy is this waste energy? Chemical E
Choose the two numbers that are rational. A) V122 B) 22 8 thing Elin V 224 14 D) Na E) 24 11
PLEASE HELP ITS MATH THANK YOUUUU
Un juego los Estados Ur Observa y responde a las siguientes preguntas . 1. Qué país es el único sin costa en el mar Caribe ? 2. ¿ En qué país se habla inglés ?
draw the product of the sn2 reaction and indicate stereochemistry. write the inorganic product in the answer palette.
u=3b-2a+2 for a please I need the answer step-by-step.. 100 points