ppeppa356
ppeppa356 ppeppa356
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

Answer please really easy

Answer please really easy class=
Relax

Respuesta :

dmillerdarlene dmillerdarlene
  • 22-10-2020

Answer is 0.50 per bar

Step-by-step explanation:

6÷12=0.50

Answer Link

Otras preguntas

if 3 apples cost $2 how much would 12 apples cost
Sodium and chlorine react and an ionic bond forms. Which statement is true about the bonding that has occurred? A. The sodium atom has lost an electron and t
11 An electrician charges a call-out fee of $40 and $60 per hour. a. Write an expression for the total cost if the electrician works for h hours b. How much wou
Select all that apply If there are 12 girls and 15 boys in a class which ratios are true - 12 girls to 27 students - 5 boys to 9 students - 25 boys to 12 gi
Rylans basketball team has 11 players. How many can his coach choose five starting players?
Out-of-Africa-theory in a sentence?
Shaky hands before a test Test anxiety Relaxation Visualization Preparing your body Preparing your mind Positive self-talk
what type of function is this help asap!​
Need help with #16 please!! Thank you everyone :)
1.Find the x-intercept and the y-intercept without graphing. Write the coordinates of each intercept. 5y = 2x – 1 x-intercept (x, y) = y-intercept (x,