Ashlynzuraff
Ashlynzuraff Ashlynzuraff
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

In 2016, the cost of 2 ounces of pure gold was $2,640. Determine the cost for 1, 3, and 4 ounces of gold.

Relax

Respuesta :

1150242
1150242 1150242
  • 22-10-2020

19, 85, and 182 i am cool YEE YEE BRAINLYEEST PLES

Answer Link

Otras preguntas

what are the angles which the vector A=3i+6j makes with the cordinate axis
Why do all marine algae live near the ocean surface?
Please help out! Make sure your answers have to do with the American Revolution. THANKS!
Use substitution to determine which of the following points is a solution to the standard form equation below 2y=5
If you were Theodora in the play of Oz The Great And Powerful, Which one would you be? The Good Witch Of The North Or The Wicked Witch Of The West?
What does this mean in English el pastel tres leches
provide 1 South African one international static about human trafficking and provide two techniques on how to avoid becoming a victim of human trafficking
Check my answer for trig?
What term describes the method of attack used by the Nazis that allowed them to successfully conquer numerous European nations during World War II?
I have no idea how to do this