inese
inese inese
  • 21-09-2016
  • Mathematics
contestada

3 apples cost $1.26. How much do 10 apples cost?

Relax

Respuesta :

haileyzerkle
haileyzerkle haileyzerkle
  • 21-09-2016
 your answer is $4.20
Answer Link

Otras preguntas

Marissa flopped onto the raft and lay on her little island, warming her back in the sun.which figurative of speech, or literary device, does the without use in
Help need to write an objective summary due tomorrow morning plz help me
Based on how the terms are used in the passage, why are justice and righteousness considered to be related words?
what is the mean, median and mode for: 7, 93, 95, 96, 96, 99???
______ leadership stresses that the leaders don't solve the problems but rather encourage others to do the problem solving.
In The Old Man and the Sea, the man struggles against himself and nature for his livelihood. What theme does this represent? A. conflict B. sportsmanship C. com
write the number in standard and expanded form. 304,800,400
Which one is rational and irrational
After the peasants listed their grievances or complaints, Martin Luther advised them to act with moderation, conscience, and justice. a) True b) False
what is a may may and how do i be may may plz halp pyrocanical is sayong it all time and i nad to kno