javierog
javierog
21-05-2019
Mathematics
contestada
Please help!!!!!!!!!!
Respuesta :
TheBlueFox
TheBlueFox
21-05-2019
The cost of 1 pound of cashew nuts would be 4 dollars.
You divide 32 by 8
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 43+ )
Otras preguntas
if a gas has a volume of 1L at a pressure of 270 kPa what volume will it have when the pressure is increased to 540 kPa. Assume the temperature and number of pa
There are 4 tiers of seats in each section. Each tier is 4 times greater than the tier below. The first tier contains 4 seats. how many seats are in the second
Mel's father asked Mel to mow his lawn while he was on vacation. Mel bought 1.6 gallons of gas for the lawn mower. The gas cost $2.85 per gallon. How much money
"Last month, Carmen paid a gas and electric utility bill of $55. The electricity part of the bill was $20. Write the ratio of the payment for gas to the paymen
Mandy,Jeremy, and Lily went to am amusement park during their summer vacation. Mandy spent $16.25 at the amusement park. Jeremy spent $3.40 more than Mandy spen
Name the four influences on health status, state the percentage of influence each has, and describe the control an individual has over each influence. [Sorry if
which geologic period lasted for almost 7/8 of earth’s history?
Why was Louis XVI considered ineffectual ?
multiply 4.6 x 2/7 round the answer to the nearest hundredth
There are 4 tiers of seats in each section. Each tier is 4 times greater than the tier below. The first tier contains 4 seats. how many seats are in the second