Relax

Respuesta :

$139 - $121 = $18

(139-121)  / 4 = b


BTW

he would only be able to buy 4 buns because he only has $18 dollars left and 4 buns x 4 dollars = a total cost of 16 dollars so

Luke would only be able to buy 4 buns and have $2 left over